ua / ru / en / de
 


«Концерн «Київпідземшляхбуд» —
Високі Технології підземного
будівництва
 
 
Реконструкція резервуару чистої води на насосній станції «Оболонь-2» по вул. Богатирська
Всі об'єкти Концерну

Термін будівництва: 02.2015 — 09.2015 р

Резервуар чистої води №2 (РЧВ), реконструкція якого передбачається даним проектом, є одним з двох резервуарів чистої води, які входять до складу споруд водопровідної насосної станції «Оболонь-2». Його призначення – зберігання запасу води питної якості для компенсації нерівномірності споживання протягом доби  та на випадок аварійних ситуацій.

Побудований РЧВ в 1980 р., його технологічний об’єм – 6 тисяч кубічних метрів. За час експлуатації ремонтно-відновлювальні роботи не проводились. Відповідно до висновку за результатами обстеження технічного стану загальний технічний стан визначається в цілому як непридатний до експлуатації з деякими ознаками аварійності.

Проектом передбачається:

  • Реконструкція резервуару з захистом внутрішньої поверхні резервуару поліетиленовими листами, придатними для контакту з питною водою.
  • Заміна сталевих конструкцій (драбини, решітка на приямку) на конструкції з нержавіючої сталі.
  • Облаштування технологічних трубопроводів: трубопроводи подачі, переливу, відвідний трубопровід – сталеві, ізоляція зовнішня – еструдований поліетилен, внутрішня – цементно-піщане покриття; трубопроводи спорожнення та промивний – поліетилен.
  • Заміна існуючих засувок на затвори з зовнішнім та внутрішнім антикорозійним покриттям з гарантованою двосторонньою герметизацією перекриття потоку, з електроприводом у вологозахисному виконанні та дистанційним керуванням.
  • Облаштування електролізної потужністю по хлору 60 л/добу.

Метою реконструкції є підвищення надійності роботи насосної станції «Оболонь-2» та системи водопостачання в зоні її впливу в цілому. Виконання внутрішньої поверхні резервуару із поліетилену має на меті покращення якості питної води, яка зберігається в резервуарі. Перехід на знезараження води гіпохлоритом натрію має на меті запобігання можливим аварійним ситуаціям з викидом газоподібного хлору.

Термін експлуатації резервуару подовжиться до 50-100 років.

 
 
 
Детальна контактна інформація
Питання до фахівця
Мапа сайту

© «Концерн «Київпідземшляхбуд» 2009
Сайт створено компанією ADV-DVA у 2009 році
Підтримка та просування здійснюється компанією WebPromotion

«Концерн «Київпідземшляхбуд»
Україна, 01024, Київ, провулок Костя Гордієнка, 2-а
 Тел.:+380 (44) 253-00-02
 Тел.:+380 (44) 253-00-31
 office@kpsb.com.ua