ua / ru / en / de
 


«Концерн «Київпідземшляхбуд» —
Високі Технології підземного
будівництва
 
 

Самопливний каналізаційний колектор по вул. Сортувальній в м. Києві

Всі об'єкти Концерну

Термін будівництва: 01.2011 – 09.2012 рр.

Загальна довжина: 978 м

Діаметр колектора: 1200 мм

Пропускна спроможність: 727,77 л/сек.

Будівництво самопливного каналізаційного колектора діаметром 1200 мм проводиться для можливості ліквідації каналізаційної насосної станції «Березняки», а також є необхідною частиною комплексу робіт по реконструкції та оновленню каналізаційної системи Дарницького району м. Києва. Будівництво самопливного колектора забезпечить значну економію коштів житлово-комунального господарства, від яких залежать комунальні тарифи для населення.

Траса самопливного колектора прокладається по вул. Сортувальній від камери, розташованій на вул. Березняківській, до існуючої камери на вул. Здолбунівській. Глибина закладення колектору переважно від 5,4 м до 7,6 м, а під залізничними коліями досягає 14 м.

Головна траса колектору прокладається із залізобетонних труб діаметром 1200 мм, пропускною здатністю – 2620 куб.м/год, внутрішня частина яких захищена поліетиленовим вкладишем, що гарантує термін служби колектору не менше 50-ти років.

Траса колектора прокладається у складних гідрогеологічних умовах, проходить по вул. Сортувальній з інтенсивним рухом транспорту, під озером Нижній Тельбін, залізничними коліями. Тому спорудження колектора виконується закритим способом – методом мікротунелювання з використанням тунелепрохідницького комплексу AVN 1200 Herrenknecht.

Проектом також передбачене будівництво 2-х каналізаційних колекторів Д=500 мм із труб ПВХ, довжиною 24 і 25 м, що підключатимуться до колектора Д=1200 мм. Будівництво цих ділянок колекторів буде проводитись також закритим способом, методом штольневої проходки під захистом будівельного водозниження.

Запроектовано також будівництво камери переключення, оглядових камер та реконструкція камер підключення. Для збереження несучої спроможності залізобетонних конструкцій каналізаційного колектора і камер від руйнування газовою корозією, передбачається використання листового профільованого поліетилену високого тиску.


 
 
 
Детальна контактна інформація
Питання до фахівця
Мапа сайту

© «Концерн «Київпідземшляхбуд» 2009
Сайт створено компанією ADV-DVA у 2009 році
Підтримка та просування здійснюється компанією WebPromotion

«Концерн «Київпідземшляхбуд»
Україна, 01024, Київ, провулок Костя Гордієнка, 2-а
 Тел.:+380 (44) 253-00-02
 Тел.:+380 (44) 253-00-31
 office@kpsb.com.ua