ua / ru / en / de
 


«Концерн «Київпідземшляхбуд» —
Високі Технології підземного
будівництва
 
2-11-2017

Компанія "Київпідземшляхбуд" впоралася з серйозним ремонтом дощового колектора на початку бульвару Лесі Українки раніше терміну і з мінімальними незручностями для киян. 

Київ

Почнемо з стану міського колектора - введений в експлуатацію він був в 1970 році, а вже в 90-х його визнали аварійним. У 2005 році першу нитку головного колектора внесли до списку Держреєстру потенційно небезпечних об'єктів державного значення. Дослідження 2007, 2010 і 2014 років в деяких місцях виявили глибину корозії до 15 сантиметрів. Іншими словами, Київ десятки років перебував на "пороховій бочці", яка могла "вибухнути" в будь-який момент.

Про проблему Кловського (Прозоровського) дощового колектора - загрозу обвалення бетонних плит - міській владі повідомили діггери. Аварійну ділянку було виявлено під перехрестям на початку бульвару Лесі Українки. Оперативно був оголошений тендер на роботи по ремонту, який виграв "Київпідземшляхбуд". Після обстеження пошкоджень фахівці вирішили будувати новий відрізок колектора довжиною понад сто метрів в обхід аварійної ділянки. Для цього з березня 2017 року довелося в даному місці обмежити проїзд наземного транспорту. Роботи вдалося провести без відключення діючої небезпечної ділянки, ще й не зачепивши комунікації, які знаходяться поруч: ТРЦ Gulliver, бізнес-центр"Парус", НСК "Олімпійський" і Палац спорту.

При цьому обмежити рух вдалося так, що в цьому місці - в самому центрі Києва, поруч з Бессарабкою - майже не утворювалися затори. "Київпідземшляхбуд" завершив роботи раніше терміну.

Фахівці вже відзначили високу якість ремонтних робіт: було проведено не латання старих труб, а прокладка нових. Компанія дала містянам та місцевій владі гарантію в сто років на нову ділянку дощового колектора. Концерн "Київпідземшляхбуд" впевнений в якості робіт на всі 100%. 

 

 

_news_text:57 (ua)

Архів новин

 
Всі об'єкти Концерну
Детальна контактна інформація
Питання до фахівця
Мапа сайту

© «Концерн «Київпідземшляхбуд» 2009
Сайт створено компанією ADV-DVA у 2009 році
Підтримка та просування здійснюється компанією WebPromotion

«Концерн «Київпідземшляхбуд»
Україна, 01024, Київ, провулок Костя Гордієнка, 2-а
 Тел.:+380 (44) 253-00-02
 Тел.:+380 (44) 253-00-31
 office@kpsb.com.ua